KODİ TURKVOD KURULUMU 2020 MART GÜNCEL VERSİYON %100 KESİN
KODİ TURKVOD KURULUMU EN GÜNCEL DETAYLI ANLATIM
TURKVOD KURULUM 2020
Kodi Turkvod kurulumu yeni adres kesin çözüm

The team at Kodi Fire IPTV strongly suggests that you use a VPN at all times.
Be it for browsing, watching Kodi, watching IPTV or anything else – the one that we recommend is Hidden Router. They provide you with very fast speeds, that can reach over 400Mbps, and their VPN service is as low as $6 per month (when paid for 2 years)!
Grab your own Hidden Router and regain your online privacy now!

28 COMMENTS

  1. Hocam Merhabalar ,ben kurdum fakat film moduna girdiğimde bir film aömak istediğimde açılır gibi yapıyor açmıyor bu durumu yaklşık bir aydır yapıyor ,birde spor haricinde kullandığınız özellikle film apk ları varsa mega dan paylaşmanız mümkün mü ,şimdiden teşekkürler .

  2. Videonuz için Teşekkür ederim. Bir iki sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim. Olmazsa iade etmem gerekecek. Bugün Kodi TX6 modelini aldım Filmin yanında normal TV kanallarınıda izleyebileceğimi zannedeyiyordum ama açamadım. Cihazı modeme ve TV ye bağladım tarifinize uygun dosyaları indirdim. Dosya indi sıkıntı yok ancak Normal Ulusal tv kanallarını açayım dedim açamadım yoksa canlı tv izleme özelliği yokmu, saçma bir kullanım klavuzu var anlayamadım. Yardımcı olabilirmisiniz.